Hakkımızda

Biz Kimiz?

Özel Duha Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, eğitimci kurucularının öncülüğünde 2016 yılı eylül ayı itibari ile kurulmuştur. 320 öğrenci kapasitesine sahip kurumumuz, ücretsiz servis imkanı ve 22 personeli ile hizmet vermektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Kurumumuzun en önemli amacı, engelli bireyleri topluma kazandırmak ve günlük yaşam içinde daha işlevsel,aktif rol oynamalarını sağlamaktır. Topluma kazandırılan her birey bizler için paha biçilemez mutluluk kaynağı oluşturmaktadır.

Rehabilitasyon merkezimizde otizm, özel öğrenme, zihin engelliler, mental retardasyon, down sendromu, bedensel engelliler(fizyoterapi), dikkat eksikliği ve hiperaktivite:

engel gruplarına göre; duyu bütünleme, konuşma terapisi, bire bir ve grup eğitimleri, at terapisi gibi çağdaş eğitim teknikleri ile rehabilite edilmektedir.

Kurumumuzda çalışan tüm personelimiz iş ahlakı yüksek, kurumsal çalışma anlayışını benimsemiş, bilgi birikimi yüksek düzeyde donanımlı bireylerden oluşmaktadır.

Velilerimizin talepleri doğrultusunda her geçen gün kendimizi geliştirmek ve büyümek,misyon olarak benimsediğimiz en önemli ilkemizdir. sağlıklı günlerde buluşmak dileği ile.